KURTULMUŞ’A ‘YILIN BAKANI’ ÖDÜLÜ

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bu yıl 15’incisi düzenlenen “Yılın Starları Ödülleri” kapsamında verilen “Yılın Bakanı” ödülünü aldı.

Aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin tarafından düzenlenen ödül törenine eniştesi, İlim Yayma Vakfı’nın eski başkanlarından Asım Taşer’in vefatı nedeniyle katılamayan Kurtulmuş’a ödülü takdim edildi. Numan Kurtulmuş, ödülünü İstanbul İmam Hatip Okulları İslami İlimler Olimpiyatı Ödül Töreni öncesinde Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya geldiği Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Abacıoğlu’ndan aldı. Törene, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ekovitrin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilal Koçak ile Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Özata da katıldı.

“EKOVİTRİN’E TEŞEKKÜR EDERİM”
Kendisini ödüle layık gören Ekovitrin dergisi ve okurlarına teşekkür eden Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ödülle ilgili olarak duygularını şöyle dile getirdi: “Oylarıyla bizi bu ödüle layık gören Ekovitrin okurlarına şükranlarımı sunuyorum. İnşallah onların bu ilgisine, teveccühüne layık oluruz. Türkiye için hayırlı ve güzel hizmetlere imza atarız. Türkiye şu günlerde önemli bir süreçten geçiyor. Türkiye’nin yeni Türkiye istikametinde siyasi ve ekonomik istikrarını sağlayarak birlik ve beraberlik içerisinde çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edeceğine inanıyorum. Bu çabaya karınca kararınca bir katkımız olursa ne mutlu bize. Bu zor dönemleri hep birlikte aşacağız. Türkiye 2023 hedeflerini ve onun sonrasındaki hedefleri gerçekleştirecek bir performansa ulaşacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir