ŞEREF ÖZATA’YA AVRASYA KALİTE ÖDÜLÜ

Ekopazar programının Genel Yayın Müdürü
Şeref Özata’ya ödülünü Başbakanlık Basın
ve Halkla İlişkiler Müşaviri Önder Karan
ve Avrasya Tüketiciler Derneği Başkanı
Osman Doğan birlikte verdiler.

Avrasya Türetici Derneği tarafından düzenlenen Avrasya Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. ATV Avrupa’da yayınlanan Ekopazar programının Genel Yayın Müdürü Şeref Özata’ya ‘Yılın En iyi TV Ekonomi Programcısı’ ödülü verildi.

Avrasya Türetici Derneği tarafından düzenlenen Avrasya Kalite Ödülleri sahiplerine verildi. İş, siyaset ve sanat dünyasının temsilcilerinin katıldığı törende Ekopazar programının Genel Yayın Müdürü Şeref Özata, ‘Yılın En iyi TV Ekonomi Programcısı’ ödülünü aldı. Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Osman Doğan, “Avrasya Kalite Ödülleri’nin geleneksel olarak devam edeceğini belirterek, tüketici dostu firmalarla yapılan çalışmalar göz önünde bulundurularak ödüllerin belirlendiğini ifade etti. Doğan, Tüketicileri Koruma Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Önder Karan, törende yaptığı konuşmada, “Türk Milleti sanatçısı, üreticisi ve tüketicisiyle tek yumruk olmuş, askerinin yanında Afrin Zeytin Dalı harekatını destekliyor. Bu ülkeye sevdası olan bu tabloyu görsün. Biz bu ülkeden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Askerimiz bu vatan için bedenini siper ederek canla başla çalışıyor” dedi.

ŞEREF ÖZATA: 2018 YILINDA İKİNCİ ÖDÜLÜMÜ ALIYORUM
Avrasya Kalite ödülleri töreninde konuşan Ekovitrin Medya Grubu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Şeref Özata, “Dünya Tüketicileri Koruma Haftası içinde böyle bir ödüle layık görülmem sürpriz oldu. 38 yıllık meslek hayatımda birçok kurum ve kuruluş tarafından 50’den fazla ödüle layık görüldüm. Ancak Avrasya Kalite Ödülü benim için büyük bir onur. 2018 yılında daha üç ay dolmadan ikinci ödülü alıyorum. Bu yıl içinde ilk ödül Şubat ayında Almanya’da Nürnberg Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilmişti. Bu ödülü bana ayık görenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. Medya dünyasında Avrasya Kalite Ödülleri’ne layık görülen isimler şöyle: Müge Anlı ile Tatlı Sert ‘ATV’, Cem Öğretir ‘Ana Haber’, Şeref Özata ATV Avrupa-Ekopazar ‘Yılın En İyi Ekonomi Program Yapımcısı’, Ece Üner ‘Ana Haber’ Nihan Günay ’ Kahvaltı haberleri ATV’, Tuğba Sodekoğlu ’Haber Muhabiri’, Hasan Kocabıyık’ Seda Sayanla Yılın İstihbarat Şefi’, TRT Payitaht Abdülhamit dizisi ‘En İyi Erkek Oyuncu Bülent İnal, Volkan Keskin ‘En Beğenilen Oyuncu’, Buse Varol ‘Yılın En Beğenilen Kadın Oyuncusu’, Özlem Conker ‘En İyi Kadın Oyuncu’, MagazinD, Starlife Hafta Sonu Magazin, Uçankuştv, Şehirde Gündem TV8int, Fatih Sevilir ‘Yılın Basın Danışmanı’, Cem Arslan ‘Yılın Radyocusu’, Bilal Özbilge ‘Yılın Yapımcısı’.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir