ŞEREF ÖZATA’YA EN İYİLER ÖDÜLÜ VERİLDİ

myeoderMeslek YÜKSEKOKULLARI Derneği Mezun ve Mensupları Derneği olarak bir ilk gerçekleştirildi. MEYODER, başarılı iş insanlarına ve çalışanlar yılın “En İYİLER” ödülü verdi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde düzenlenen Ödül töreninde konuşan İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli “Ülkemizin gelişmesine katkıda bulunan, İstihdam yaratarak insanlığı ve ekonomiye hizmet eden İşin de değer yaratan İş insanları ve çalışanlarının arasından seçilenlerin bu ödülü hak ettiğine inanıyoruz. Ülkemizin gelişime katkıda bulunan, toplumsal sorumluluk bilinci ile çalışan, işlerini en iyi şekilde yapan, başarılı iş insanlarına, gazetecilere, çalışanlara, meslek eğitimi geliştirmek bu alanda toplumsal bilinç oluşturmak amacıyla teşekkür ediyoruz. ”dedi.

Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Özata ise törende yaptığı konuşmada, Ekovitrin’in gerek yazılı basında, gerekse görsel basında ekonomi yayıncılığında son dönemde önemli bir başarılar yakaladıklarını vurguladı. Ekovitrin’in bu yıl tüm dünyada online kanallar vasıtası ile satışa sunulması Türkiye’de bir ilkti. Bu başarımızı gören ve bizleri Yılın En İyi Ekonomi ve İş Dergisi Ödülü’ne layık görenlere teşekkür ediyoruz. Ödülü tüm ekip çalışanlarımız adına alıyorum. Bu ödülünün bundan sonraki çalışmalarımızda itici bir güç oluşturacağını düşünüyorum ifadelerini kullandı.

Türkiye genelinde 16.000 üyesi olan Meyoder’in Genel Kurulu öncesi yapılan ”EN İYİLER” ödül törenine iletişim, sağlık, tekstil, eğitim, gıda alanlarında çalışan ve başarılı olan iş insanları katıldı. İşlerini en iyi şekilde yaparak, mesleğinin gelişmesine katkıda bulunan, örnek yatırımcı ve çalışanları MEYODER’ “EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİN” DE ÖDÜLLERİNİ aldılar.

İşte alanlarında başarılı olan ve “EN İYİLER” Ödülünü alanlar
* NEZİH BARUT-ABDİ İBRAHİM YÖNETİM KURULU BAŞKANI – İNSAN SAĞLIĞINA “EN İYİ” HİZMET ÖDÜLÜ
* ŞEREF ÖZATA – EKOVİTRİN– EN İYİ EKONOMİ ve İŞ DERGİSİ- ÖDÜLÜ
* SERHAT ULUEREN -360 SPOR DİREKTÖRÜ –“EN İYİ “SPOR PROGRAMI ÖDÜLÜ
* ZELİHA SARAÇ -TV24- EN İYİ EKONOMİ PROGRAM ÖDÜLÜ
* İBRAHİM AYBAR -RENAULT GENEL MÜDÜRÜ –MESLEKİ EĞİTİME “EN İYİ “ DESTEK ÖDÜLÜ
* MELİH ÇELET – DESA YÖNETİM KURULU BAŞKANI – ‘EN İYİ MARKA ÖDÜLÜ”
* OKTAY DURAN- CEM OFSET YÖNETİM KURULU BŞK “MESLEKİ EĞİTİME”EN İYİ DESTEK ÖDÜLÜ
* SERKAN GÜR-İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI MESLEKİ EĞİTİME ” EN İYİ” HİZMET ÖDÜLÜ
* SAİT GÜRSOY-SABAH GAZETESİ YAZARI “EN İYİ EĞİTİM PROGRAMI ÖDÜLÜ
* YÜKSEL ŞENGÜL-SÖZCÜ GAZETESİ MAGAZİN MÜDÜRÜ “EN İYİ MAGAZİN HABERLERİ ÖDÜLÜ
* THY- “EN İYİ” ULAŞTIRMA ŞİRKETİ ÖDÜLÜ
* ALİ POLAT – İŞ ADAMI- ONUR ÖDÜLÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir